Változás a színházban
Sziasztok! Kriszta néni jelezte, hogy olyan telt házzal mennek az előadások decemberben, hogy nem tudtak neki 60 db jegyet félretenni. 2014. január 11-én 15 órától lesz még előadása, erre tud nektek jegyeket. Kérjük e-mailben erősítsétek meg részvételi szándékotokat legkésőbb vasárnapig! Nagyon örülünk, hogy ilyen sokan jelentkeztetek! Szép napot: Szandi, Esztó


